gtag.js Biorezonance|Sensitiv Imago-poradna prevence zdraví a vitality

            Frekvenční kompenzace (MORA)

 

     Zdraví a biorezonance!

Každý orgán, každá tkáň, buňka mají své vlastní spektrum frekvencí. Těmito elektromagnetickými signály s námi buňky komunikují, vyjadřují svůj stav-ať už je aktuálně zdravý či nemocný. Tato terapie si zakládá na tom, že patologické frekvence neutralizuje jejich zrcadlovým obrazem (invertovanou kopií) a dále už nechá prostor samotnému organismu, aby bojoval s problémem.

 

Protože neutralizací patologických procesů (a tím spíše aktuálních a velice agresivních) se odblokují naopak ozdravné procesy organismu, které před tím nemohli projevit svou činnost,napomáhá Frekvenční kompenzace přirozené funkci organismu, neoslabuje jej vlivem dodatečných látek, pouze mu pomáhá obnovit jednu ze základních funkcí-ozdravnou.

FK- by měla předcházet podrobná anamnéza a analýza celkového stavu. Ve většině případů by pak měla začít základní terapie, která zanechá celkově pozitivní vliv. Tato základní terapie se někdy nazývá „otvírací“. Je to z toho důvodu, že po aplikaci se nám ukáže skutečný stav klienta, lehká narušení a blokace, zatímco povrchní symptomy, které pro nás nejsou tolik důležité, se zmírní či odstraní.

 

Cílem základní terapie  je korigovat elektromagnetické kmitočty a obnovit regulační síly pacienta a tím samým započít proces regenerace. Druhá část léčby je pak zaměřena na patologický proces-specializovaná terapie, kde dochází k rozdělení fyziologických a patologických frekvencí.

 

Patologické budou invertovány (přeměněny do své zrcadlové kopie) a v takové podobě budou vráceny zpět. Tímto způsobem bude patologická informace postupně oslabována až zmizí. Fyziologické frekvence budou naopak zesilovány. Stále platí, že na každého z nás mají vliv pouze  vlastní frekvence, do žádné fáze terapie nevstupují frekvence z cizích zdrojů.

 

V průběhu Frekvenční terapie se do krve vyplavují toxické látky různého původu. Je to spojeno s tím, že organismus je FK nucen osvobodit se od negativní informace a nejbližší cestou je právě krev. Tyto toxické látky se postupně hromadí v mezenchymu a v běžných podmínkách se prakticky vůbec nevyplavují z organismu pryč.

 

Proto je velice důležité podnikat v průběhu celé terapie detoxikační kroky. K základním pravidlům, které by měly být vždy dodrženy, patří zejména pitný režim, detoxikace dle navržení terapeuta.

 

FK- se využívá zejména při dlouhodobých chronických onemocnění průdušek a plic, chronických onemocnění srdečně-cévní soustavy, žaludečně-střevního traktu, při recidivních bolestivých syndromech, nedostatečnosti imunitní soustavy či různých funkčních narušeních.

 

Velice efektivní je při léčbě akutní a chronické alergie či intoxikaci.

Frekvenční kompenzaci je možné kombinovat s léky či jinými fyzioterapeutickými metodami.

Vinohradská 2279/164 (5.patro)    Praha 3, 130 00 -Vinohrady
poradna@studioimago.info             Tel: poradna: 774201079

            výživa: 602614931

  • Facebook Sociální Icon
  • Facebook