S čím můžeme poradit?

 

Jak dobře víte, svět kolem nás skrývá spoustu hrozeb. Nejnebezpečnější mohou ovšem být ty nejmenší, které nelze pouhým okem zaregistrovat, bakterie, viry, cizopasníci, mikroby infikující náš organismus a znepříjemňující nám život. V tom lepším případě zůstává pouze u vyrážky, kašle, rýmy či bolesti břicha. Bohužel můžou způsobit mnohem vážnější ohrožení našeho organismu...

Zde se pokusíme nastínit základní druhy a jak se jich zbavit !

Bakterie & Viry

Každý z nás je denně obklopen stotisícovým množstvím bakterií, virů, parazitů apod. To, jestli se jim dokáže naše tělo ubránit, záleží především na našem vnitřním prostředí. A proto je třeba mít tělo vybaveno účinnými zbraněmi, aby se tyto patogenní mikroorganismy nestaly rezistentní vůči antibiotikům a postupně nám naše tělo neničily zevnitř.

 Více o bakteriích a virech.

Paraziti

Lidské tělo je osídleno mnoha druhy bakterií. Kromě nich živíme také parazity. Nějaké parazity má úplně každý, avšak nikoliv stejnou sbírku. Více o parazitech.

Překyselení organismu

Kyselost a její opak – zásaditost se udává v hodnotách pH (zkratka od „potential of Hydrogen“ = množství volných iontů vodíku H+). Stupnici od 0 do 14. Neutrální je například čistá voda. Její pH má hodnotu 7 a to je hodnota i všech ostatních pH neutrálních roztoků. Má-li roztok hodnotu nad 7, znamená to, že je zásaditý (převažují v něm zásadité látky). Při pH pod 7 jde o roztok kyselý – převažují v něm kyselé látky. Více o překyselení a jeho negativním dopadu na Vaše zdraví.

 

Chemikálie

Člověk jako kterýkoli jiný organismus si z prostředí bere látky. A to jak ty, které jsou nutné pro jeho existenci, tak i ty, které jsou škodlivé a neužitečné. Pojďme se tedy podívat na to, jakými faktory je škodlivost chemických látek ovlivněna. Více o chemikáliích.

Plísně

Spory plísní jsou velmi odolné, dokáží cestovat přes venkovní i vnitřní vzduch. Pokud spory přistanou na vlhkém povrchu, mají ideální prostředí pro své množení. Člověk, u kterého se přemnoží a rozšíří kvasinka Candida Albicansdo celého těla, trpí únavou, podrážděním, apatií, svěděním či opakovanými infekcemi.  Více o plísních.

 

Těžké kovy

Neviditelnou hrozbou naší generace jsou těžké kovy a chemické látky, které na nás útočí ze všech stran. Znečištěný je vzduch, který dýcháme a voda, kterou používáme. Velmi záludné jsou chemické látky v potravě. Jde zejména o stabilizátory, aromatické barvící, konzervační a emulgační látky, které přidávají výrobci při průmyslovém zpracování potravin. Nesmíme podcenit chemické postřiky, hnojiva a látky podávané užitkovým zvířatům. Nezanedbatelné množství přijímáme s očkováním, tabákovým kouřem, z domácích čisticích prostředků, nekvalitního nádobí, atd. Tyto izotopy těžkých kovů se usazují na vnitřních orgánech (v ledvinách, mozku, kostech, ve střevech, buňkách a krevních kapilárách). Poškozují imunitní systém, což způsobuje různé nemoci. Velkým problémem jsou zubní amalgámy. Zjistit více.

 

Hloubková detoxikace

Nabízíme přirozenou komplexní očistu organizmu pro děti, dospělé, partnerské páry plánující početí miminka. Doprovázíme úpravou stravovacích návyků a případně i regulací váhy.

Pro těhotné máme speciální podpůrný program pro cílenou výživu plodu a zdravý vývoj děťátka v děloze.

Po porodu nabízíme program na regeneraci organizmu maminky s vědomím, že výživné látky z přírodních produktů, jako jsou imunoglobulíny, enzymy a aminokyseliny, budou při kojení prospěšné i miminku, které si zvýší svou obranyschopnost organizmu.

Prevence a ozdravení fyzického těla až do hloubky tkání, buněk, kapilárního a lymfatického systému, vylučovacích, čistících a trávicích orgánů podle detoxikačních protokolů odkovení, odplísnění, odkyselení, odparazitování a přirozeného vyloučení žlučníkových kamínků.

Více o detoxikaci.

SPOLUPRACUJEME

  • Facebook
  • Instagram

Vinohradská 2279/164 (5.patro)    Tel: poradna: 774201079
Praha 3, 130 00 -Vinohrady         snadné hubnutí: 602614931

poradna@studioimago.info