gtag.js SENSITIV IMAGO 530 | Studio Imago - poradna prevence zdraví a vitality

 Biorezonance Sensitiv Imago 530

 

 

Biorezonanční + nelineární systémová analýza stavu tělesných tkání

Díky počítačové diagnostice můžete a) zjistit funkčnost jakéhokoliv orgánu či soustavy ve Vašem těle,  b) nalézt homotoxikologické patologické procesy již v jejich raném stádiu,  c) určit, kterého specialistu máte navštívit a d) začít s léčbou včas. Tato metoda je zcela bezpečná  i pro děti.

Součástí měření je poradenství v holistické výživě podle momentálních potřeb organismu, v souladu s genetickým typem. Klientovi je doporučená přírodní suplementace, případná očista, alkalizace a to vždy dle aktuálního zdravotního stavu.

 

Každý živý organismus, ale i neživý materiál produkuje frekvence, které jsou citlivými biorezonančními přístroji měřitelné.

Sensitiv Imago 530 představuje absolutní špičku v biorezonanci. Tento přístroj byl schválen jako Medical Device Class II A (od roku 2013 všechny Medical Device Class I ztratily možnost být použity ve zdravotnictví), a na rozdíl od jiných na trhu dostupných přístrojů, které se tváří jako biorezonance a obsahují maximálně 60 trigerových senzorů (jednosměrné senzory, které navíc chytají informace z okolí), Sensitiv Imago 530 měří nejen biorezonanci a NLS, ale zároveň i biologickou impedanci, pracuje ne s virtuálním, ale konkrétním pacientem, obsahuje 530 SBA snímačů, 12.000 kvazisenzorů (nezbytné pro rozlišení frekvencí klienta, terapeuta a okolí) a jeho přesnost je 96%. Naše zařízení je certifikováno v souladu s EU legislativou ( 2014/30/EU).

Sensitiv Imago 530 dostal prestižní ocenění ZLATOU MEDAILI za nejlepší medicínský diagnostický přístroj v roce 2009 v Plovdivu na mezinárodní technické konferenci. Tento přístroj lze použít jako základ pro seriózní vědecké práce.

Sensitiv Imago nelze srovnávat s přístroji jako je Oberon, Metatron nebo Diacom. Za kvalitní přístroj lze považovat pouze BICOM, který ale není biorezonancí v pravém slova smyslu, pracuje na principu akupunkturních bodů v každém meridiánu a měření na něm je částečně subjektivní.

 

 Co vám tedy Sensitiv Imago nabízí ?

Sensitiv Imago je unikátní zařízení, které vám umožní provést úplnou analýzu lidského organismu s revoluční 96% přesností , to vše bez zásahu do lidského těla.

 

Detekce potíží v organismu, doba jejich vývoje a možné příčiny jejich zhoršení

Detekce potíží, jejich stupeň vážnosti

Nabízí maximálně efektivní řešení problému na individuálním základě

Neinvazivní biochemická analýza krve

Neinvazivní microfloral analýza zjišťování přítomnosti patogenů

Tvorba diety s přihlédnutím k individuálním potřebám, včetně krevní skupiny

Identifikace osobní genetické predispozice a rizik

Detekce alergenů a jejich důvody

 Stručný přehled hlavních funkcí:

Kompletní scan organismu klienta v krátké době, sledovaný v reálném čase klientem

Zjištění možných příčin potíží, jejich historie a možných patogenů

Identifikace možných alergenů

Individuální kurzy zotavení, frekvenční kompenzace (medoda, jak pomoci tělu nastartovat samokompenzační reakci organismu)

Vegetotest:

​Na místě vybere nejefetivnější dávkování suplementů klientovi (můžete testovat použití přímo na klientovi a sledovat jeho vliv na  organismus, k tomu používáme speciální biorezonanční komoru v přístroji)

Pozn.: Měření by mělo být použité k informačním a preventivním účelům. Tato metoda nenahrazuje ultrazvuk, X-ray, EKG, MRT, atd. Nesmí být použit ke stanovení definitivní diagnózy charaterizující strukturální změny tkání. Proto by přehled výsledků měl být podroben další analýze a zkonzultován se specializovaným lékařem.

Spectronosody:

​Součástí zařízení Sensitiv Imago je biorezonanční komora, která umožňuje předávat určitou informaci takovým substancím, jako je voda, líh nebo homeopatický cukr. Tím umožní vznik přípravků – spektronozodů individuálně zhotovených pro konkrétní potíže u konkrétního klienta. Spektronozod je specifická kombinace kogerentních frekvencí používaných k získání hotových forem s přesně nasměrovaným působením. Základem působení spektronozodů je probuzení skrytých rezerv organismu, čímž je zajištěn široký rozsah využití přípravků a absence škodlivých vedlejších účinků či kontraindikací.

 

Při zhoršení Vašeho stavu po kůře se jedná o běžnou reakci, trvající pár dnů !! 

Snažte se dodržovat zásady zdravé stravy a dbejte na dostatek pohybu.

 

Nepřerušujte lékařskou léčbu!!! Vysazení léků, úprava dávkování nebo přerušení léčby v medicínských zařízeních by bylo na základě Vašeho vlastního rozhodnutí, bez přímého podnětu STUDIO IMAGO, a to i v případě, že by některý lék byl přístrojem vyhodnocen jako nevhodný. Případnou změnu léků, či změnu léčebného postupu, vždy konzultujte s lékařem !!!

 

Kontraindikace:

Tento přístroj nabízí neinvazivní, skvěle snášenou metodu screeningu a následné terapie, přes to má tyto následující kontraindikace:

epilepsie - MĚŘENÍ NENÍ MOŽNÉ !!

kardiostimulátor - MĚŘENÍ NENÍ MOŽNÉ !!

akutní (momentální) bolest - MĚŘENÍ JE MOŽNÉ V ZÁVISLOSTI NA DRUHU A LOKALIZACI BOLESTI

těhotenství, kojení (není kontraindikací, ale snižuje přesnost měření) - MĚŘENÍ JE MOŽNÉ 

děti do 4-5 let (opět snížení přesnosti) - MĚŘENÍ JE MOŽNÉ

psychické poruchy - MĚŘENÍ JE MOŽNÉ V ZÁVISLOSTI NA DRUHU PORUCHY

 

Doporučení před a po měření:

Před měřením 2 hodiny nejezte a nepijte kávu, černý čaj ani alkoholické nápoje (nejlépe pouze čistou vodu)

Bezprostředně před měřením si odložte kovové doplňky (šperky, hodinky,  sponky, opasky), způsobilo by to nepřesnosti v měření

Po kůře doporučujeme dodržovat spíše klidový režim, zvýšit příjem čisté vody. Zvýšené množství tekutin pomůže odplavit toxické látky z těl, zničené mikroelementy i chemické látky v těle přítomné.

 

Zdroj: použité informace

www.ultimatecomplex.com

www.sensitivimago.eu

www.biorezonance.info

unnamed.jpg biorezonance Sensitiv Imago diagnostika

Vinohradská 2279/164 (5.patro)    Praha 3, 130 00 -Vinohrady
poradna@studioimago.info             Tel: poradna: 774201079

            výživa: 602614931

  • Facebook Sociální Icon
  • Facebook