gtag.js
 

Sensitiv Imago ™ Angel white

 

I

               Své zdraví a pohodu můžeme ovlivnit i takto:

Představujeme Vám novinku moderního vývoje kvantové medicíny – neutralizátor negativních elektromagnetických polí

 

Moderní

Sensitiv Imago® Angel byl vyvinut s využitím zkušeností odborníků z oblasti kvantové fyziky a medicíny, a lékařů z oblasti tradiční, holistické a východní medicíny.

 

Univerzální

Sensitiv Imago® Angel je schopen pomoci specialistům klasické či holistické medicíny, a také lidem, kteří by se rádi zbavili každodenního negativního vlivu elektromagnetického smogu.

 

Všestranný

Sensitiv Imago® Angel je velmi snadný na ovládání a nevyžaduje pravidelnou údržbu. Je vysoce efektivní jak v domácím prostředí,

tak i na pracovišti, v dětských zařízeních, salonech krásy, wellness apod.

 

Efekt

Sensitiv Imago® Angel postupně vytvoří ideálně komfortní prostředí. Dokáže také ochránit energetické pole Vašeho organismu před geopatogenními zónami či elektrosmogem.

 

Použití

Sensitiv Imago® Angel umístěte v bytě či domě nejlépe do středu stavby. Jeho maximální plošné pokrytí je do 30m (v případě vícepatrových budov je potřeba počítat s každým patrem zvlášť).

 

Certifikace

Sensitiv Imago® Angel absolvovalo veškeré potřebné testy a získalo plný komplet certifikátů a reportů, díky čemuž je s ním možné pracovat zcela legálně na celém území Evropské unii.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mezi hlavní přínosy SENSITIV Imago® Angel patří:

Sensitiv Imago® Angel je schopen chránit energetické pole provozovatele, a tudíž je vhodný pro lékaře, terapeuty, naturopaty a dalšími odborníky pracující v celostní medicíně pro použití při diagnostice, bioenergetického testování a náhrady frekvence.


Sensitiv Imago® Angel mohou použít také všichni ti, kteří se chtějí zbavit negativního vlivu každodenního elektromagnetického smogu. Čištění našeho pracovního a životního prostředí před elektromagnetickým smogem může pomoci odstranit mnoho zdravotních problémů a přispívá k nápravě psychosociální obtíže v rodině i v práci.


Sensitiv Imago® Angel může dokonce pomoci sladit rostliny a má také pozitivní vliv na vaše domácí mazlíčky.


Sensitiv Imago® Angel je schopen spolehlivě kompenzovat a pak zcela odstranit nežádoucí účinky geo-patogenní zóny, Hartmannovy sítě, psychosomatických zón, včetně elektrosmogu. Kromě toho se eliminuje další negativní vlivy, které ovlivňují buněčnou strukturu fyzického těla.


Sensitiv Imago® Angel slouží ke zlepšení celkové harmonizaci těla a mysli. V důsledku toho, že přispívá k harmonizaci rodinných vztahů, zlepšení metabolismu a kvality spánku. To je důležité pro čištění domácí a pracovní prostředí.


Sensitiv Imago® Angel je určený k vytvoření a podporu zdravého životního prostředí v místnosti (v práci i domácích podmínkách), které je dosaženo díky oscilací z přírodních kamenů a různě barevných LED diod.


Frekvenční rozsah, ve kterém jsou jednotlivé nerosty "vibrovat" je dáno v souladu s optimálním zaostřením, která umožní efektivní prostředí úklid podle SENSITIV Imago® Angel.
 

Bylo zjištěno, že specifické minerály kmitají jejich specifické rozsahy jsou schopny vytvořit vzájemně se podporující vibrace, které se přirozeně ladí v životním prostředí - ať se jedná o geopatogenní zóny či jiné vlivy, které také vibrují v určitém frekvenčním pásmu. 

Na základě této zásady, je možné zmenšit vliv negativních vibrací a vytvořit harmonické prostředí pro dlouhé, šťastný a zdravý život plný energie.
 

Co je konkrétně důležité pro nás je použití SENSITIV Imago® Angel v biorezonančních centrech, kde je stálé znečištění životního prostředí všemi typy abnormálních elektro-magnetických účinků. Výsledkem působení SENSITIV Imago® Angel je mnohem méně únavy pro terapeuty a přesnější práci s biorezonančními zařízeními.


Účinky Sensitiv Imago® Angel nástrojů jsou individuální a závisí na několika faktorech. První změny v důsledku práce 

SENSITIV Imago® Angel závisí na citlivosti a vnímání každého jednotlivce. Viditelné pozitivní účinky také závisí na závažnosti onemocnění a jeho charakteru. Pokud je problém akutní, obvyklé zlepšení stavu nastane dřív, než s chronickými problémy, které potřebují jeden až několik měsíců pro znatelné zlepšení.


 

Někteří jedinci mají pocit, citlivé první účinky téměř okamžitě. Můžete cítit změnu atmosféry v prostředí (pocitu jasnější ovzduší), ve větší pocit uvolnění.


Někteří jednotlivci mohou zažít "adaptační období". To je způsobeno tím, zařízením Sensitiv Imago® Angel, působí na ucpávání v našem těle, potíže, které byly latentní, ale nyní se začnou aktivovat. V průběhu doby používání  Sensitiv Imago® Angel budou tyto blokády postupně degradovat, negativní pocity se budou zmírňovat, a nakonec zmizí úplně. Potíže jsou jen dočasné. Princip této reakce lze srovnat s formou detoxikace. 

                   Sensitiv Imago ™ Angel green

NOVINKA V ROCE 2018. Tento model vylepšuje technologii Sensitiv Imago Angel.

Nová inovace je posilování kvůli přidanému vlivu na systém Aqua. Nový model má schopnost ovlivňovat vodu jak přímo díky energetické struktuře vody, tak s účinkem na lidské tělo, které v závislosti na věku tvoří 60-80% vody. Tato kombinace umožnila zvýšit účinnost zařízení a ukázala zvláštní účinnost při použití v místech s vyšším zatížením elektrických šoků a geopatogenních zón.

Vhodné pro byty, domy s vyšším zatížením elektrických šoků, biorezonančními centry, masážními a kosmetickými salóny, ordinacemi, ateliéry a dalšími místy, kde dochází k fyzickému kontaktu člověka s člověkem.


Sensitiv Imago® Angel je šetrnou metodou s dlouhodobým účinkem. 
Během 3-6 týdnů dochází k eliminaci geopatogenní zátěže.
V průběhu 1-3 měsíců by měla být eliminována parazitární, bakteriální, plísňová i virová zátěž (v závislosti na dietě, životosprávě a dalších okolnostech). 
Dále dochází ke zlepšení metabolismu a zvýšení životní energie.
Po 3 – 6 měsících už by mělo být energetické pole přístrojem Sensitiv Imago® Angel zcela pročištěné. V této době se již v podstatě u všech uživatelů projevuje výrazně vyšší úroveň životní energie.
Po 6 – 12 měsících dochází k odeznívání vážnějších zdravotních potíží a detoxikaci organismu i u více zatížených jedinců.


Sensitiv Imago® Angel- byl pozorován pozitivní dopad na následujících příznaky a komplikace: bolest hlavy, revmatické potíže, ztuhlé svaly, zažívací problémy, nervové poruchy, poruchy spánku, nervozita, neklid, únava, vnitřní pnutí, srdeční choroby či onkologické onemocnění.

Testován a certifikován Mezinárodní asociace pro výzkum Elektrosmog-IGEF Ltd. (Německo)

Z výsledků biofyzikálního vyšetřování testu IGEF a výzkumné laboratoři potvrzují, že použití zařízení SENSITIV IMAGO® ANGEL 
ze zdravotních zátěží způsobenou dnes - všudypřítomných elektrosmogu a geo-biologické rušivých zónách vede k ověřitelnému zlepšení variability srdečního tepu a zlepšení adaptability autonomního nervového systému. 

Rovnováha-Studio Imago
ultragreen-300x200.png