BRT jako součást posttraumatické rehabilitace sportovců

BRT jako součást posttraumatické rehabilitace sportovců

Možnosti léčby úrazů pomocí protizánětlivých přípravků – analgetiky, fyzioterapeutických procedur a masáže, jsou limitovány nízkou efektivitou, možnými vedlejšími účinky a požadavky protidopingové kontroly. Alternativním řešením, které by zminimalizovalo množství vedlejších účinků a zefektivnilo rehabilitace, je biorezonanční terapie.

Specializované biorezonanční centrum provedlo za poslední tři roky rehabilitace více než 1000 sportovcům, u kterých se BRT používalo jako jediná terapeutická metoda. Mezi nimi bylo 17 sportovců s povrchovým zraněním a zlomeninou končetiny, více než 600 z nich si stěžovalo na bolesti pohybové soustavy.

Před sestavením vhodné terapie se v každém z případů provádělo detailní vyšetření. Kompletní kurz terapie obvykle zahrnoval 8-10 každodenních procedur a následně preventivní procedury jednou za 10 dnů, obojí zahrnovalo jak frekvenční kompenzaci, biorezonanční terapii a také spektronozody vytvářené podle specifických požadavků daného organismu.

Pravděpodobně nejpůsobivějším výsledkem byl anestetický a protizánětlivý efekt, který se projevil u 92% sportovců. Bolest obvykle začínala ustupovat během 4-5 seance, během 8 – 10 seance většinou bolest mizela úplně.

Bylo zaznamenáno také urychlení hojení poškozených měkkých a kostních tkání 1,5 – 2 násobně. BRT procedury dokonce mimo jiné postupně normalizovaly spánek a psycho emocionální stav.

Celkově se doba léčby při použití BRT zkrátila na polovinu.

Tato efektivní metoda bez použití farmakologických přípravků umožňuje nejen rehabilitovat a léčit, ale může být použita i k obnově energetických a metabolických procesů, odstranění akutních stresových reakcí, zrychlení regeneračních procesů a k urychlení návratu sportovců do původní formy.

Komplexní očista organismu pomocí biorezonance

Biorezonanní terapie pomáhá nejen v boji s konkrétními onemocněními, ale má také pozitivní účinek na celý organismus. Poskytuje podporu všem součástem organismu nezávisle na tom, zda jde o psychiku nebo o správnou funkci orgánů či tkání. Pacienti se díky tomu začínají nejen cítit lépe ze zdravotního hlediska, ale často také pociťují zklidnění, zlepšení nálady a příval energie.

Známý patofyziolog Alexandr Bogomolec tvrdil, že kdyby stav lidského organismu (především metabolismu a imunity) zůstával po celý život stejný jako byl v 11 letech věku, mohli bychom se dožít 40 000 let.

V praxi to samozřejmě možné není, ale vědci se shodují na tom, že 100 – 150 let je vcelku reálná hodnota, které lze dosáhnout při dodržení určitých podmínek.

Průměrná délka života je dnes kolem 70 let – a jednou z příčin, proč tomu tak je, je „ucpání“ organismu různými toxiny. Tyto toxiny mohou mít různý původ:

Exogenní toxiny se do organismu dostávají společně s nekvalitními produkty (barviva, konzervanty, antibiotika, která se podávají skotu, ...) a zašpiněnou vodou. Z našeho okolí nám pronikají do organismu díky špatné ekologii a životnímu stylu, který je plný stresu a dalších neblahých faktorů. Organismus se nejprve pokusí toxiny vyvést z těla ven, ale postupně se jich stává příliš mnoho, což vede k narušení funkce orgánů a tkání.

Endogenní toxiny se tvoří přímo v samotném organismu. Většinou jde o odpady metabolického procesu, kterých stále přibývá a organismus postupně ztrácí schopnost vyvádět je pryč. Životní styl i zde hraje velikou roli a často kvůli němu dochází ke spojení dvou problémů – toxinů je víc a víc (například čím nepravidelnější a méně zdravý jídelníček máme) a oganismus nejen, že nestíhá si poradit s přibývajícím množstvím, ale zároveň se jeho obranná schopnost čím dál tím víc snižuje, takže brzo si není schopen poradit ani s tím množstvím, které by před nějakou dobou hravě zvládl.

Jakmile organismus přestává zvládat situaci, toxiny se začínají postupně ukládat v samotných orgánech a tím začínají narušovat jejich funkci, čímž zároveň vytváří vhodné prostředí pro rozmnožení toxických látek.

Když se nahromadí dostatečně toxinů, všechny systémy organismu se přepnou do patologického režimu a pracují téměř na pokraji svých sil. Je jasné, že jakýkoliv negativní vliv se v takovou chvíli může stát „poslední kapkou“ a způsobit kolaps.

Jak může pomoci biorezonance?

Elektromagnetické a torzní vlny, které vycházejí ze všech buněk, se pod tíhou patologie mění. Pomocí biorezonanční terapie je možno je vrátit zpět do normálu a tím samým normalizovat veškeré funkce v organismu. Biorezonanční působení by ale v takovém případě mělo být komplexní a mělo by maximálně působit na celý organismus. Díky tomu lze náledně docílit nejen normalizace funkcí všech orgánů, ale lze tím také urychlit vyvedení toxinů z těla, napravit metabolické procesy a obnovit imunitu.

Tuto metodu lze samozřejmě kombinovat s dalšími.

Kompletně detoxikovat organismus s použitím organismu lze zhruba za týden. Kurz je vhodné opakovat, zvláště pokud patříte do rizikové skupiny (starší věk, genetické predispozice, prodělané závažné nemoci, ...).

Přibližný plán kompletní očisty organismu

1. den – působení na střeva

2. den – komplexní působení na trávicí soustavu

3. den – působení na orgány s vnitřní sekrecí

4. den – působení na játra

5. den – působení na ledviny a další orgány močové soustavy

6. den – působení na dýchací soustavu

7. den – působení na cévy

Organismus bojující s přemírou toxinů se často projeví pro mnoho lidí velmi nenápadně:

únava

bolesti hlavy

deprese, konstantně špatná nálada, prudké změny nálad

„nepříjemný“ pocit, průjem

častá rýma

zhoršený stav kůže, nehtů a vlasů (vypadávání vlasů, lámání nehtů, exémy, suchá pokožka, ...)

ospalost přes den a nespavost během noci

a další...

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

SPOLUPRACUJEME

  • Facebook
  • Instagram

Vinohradská 2279/164 (5.patro)    Tel: poradna: 774201079
Praha 3, 130 00 -Vinohrady         snadné hubnutí: 602614931

poradna@studioimago.info