Něco málo z historie Darkfield

Trocha z historie Darkfield mikroscopy:

Německý mikrobiolog profesor Dr. G. Enderlein (1872-1968) působil jako kurátor berlínského zoologického muzea a je autorem více než 500 vědeckých publikací. Profesor Enderlein byl oponentem Louise Pasteura, který tvrdil, že bakterie a viry napadají naše tělo a způsobují různé nemoci.

Dr. Günter Enderlein vysvětloval vznik nemocí takto:

"Každá prudká změna nebo narušení vnitřního prostředí těla může jinak neškodnému mikroorganismu umožnit aby se vyvinul až do určitého stavu cyklického vývoje, do formy způsobující onemocnění..."

Dr. Günther Enderlein za použití techniky "temného pozadí" odhalil, že buňky nejsou nejmenšími živými jednotkami, ale spíše koloidy. Objevil, že buňky mají jádro nebo jeho ekvivalent. Dokázal, že krev není sterilní a bez mikrobů.

Stejně jako mnozí jiní vědci, kterým ale nebyla věnována pozornost, dokázal, že bakterie a viry žijí v nás a množí se pouze když k tomu mají vhodné podmínky. Chorobu popisoval jako narušení symbiózy nebo dysbiózu. Dokázal, že patogenní mikroorganismy lze přeměnit na jejich nejnižší vývojová stádia a pak je vyloučit.

Je nesmyslné pouze bojovat s nemocí, zabíjet viry a bakterie, protože to představuje jen vnější, viditelný symptom. Je nutné odstranit příčinu nerovnováhy uvnitř organizmu. To ovšem vyžaduje zcela nový medicínský přístup.

Darkfield Live Blood Analysis je vysoce nadstandardní laboratorní mikroskopická metoda umožňující screening Vaší živé krve, vizualizaci všech jejích komponentů a poskytující komplexní obraz o Vašem momentálním zdravotním stavu.

Čistá krev = 100% zdraví aneb nemoci se rodí ve vnitřním prostředí nás samotných. V běžných lékařských ordinacích a laboratořích nejsou sledovány tyto jevy v plazmě, protože nejsou klasickou metodou vůbec viditelné. Toto lze sledovat pouze speciální metodou Darkfield v temném poli laboratorního mikroskopu. Klient sám může sledovat stav své krve přímo na obrazovce v porovnání se zdravou krví, aby viděl, co se v jeho organismu děje a mohl tak zodpovědněji reagovat na rady a doporučení, které v průběhu analýzy kapičky krve dostane.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

SPOLUPRACUJEME

  • Facebook
  • Instagram

Vinohradská 2279/164 (5.patro)    Tel: poradna: 774201079
Praha 3, 130 00 -Vinohrady         snadné hubnutí: 602614931

poradna@studioimago.info